HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1

HDCiyiz Alternatif #3
HDCiyiz Alternatif #4
Mail.ru
Openload

1,320 Görüntülenme
Önce Babamı Öldürdüler izle – First They Killed My Father izle

Önce Babamı Öldürdüler izle – First They Killed My Father izle

Önce Babamı Öldürdüler izle, Önce Babamı Öldürdüler 1080p izle, Önce Babamı Öldürdüler Full izle, Önce Babamı Öldürdüler HD izle, Önce Babamı Öldürdüler Türkçe Dublaj izle, Önce Babamı Öldürdüler Türkçe Altyazılı izle, First They Killed My Father izle, First They Killed My Father 1080p izle

Önce Babamı Öldürdüler - First They Killed My Father Filminin Konusu : Acımasız Devrimin nece insanların ailelerini paramparça etmesini konu ediniyor. Angelina Jolie yönetmenliğini, senaristliği ve yapımcılığını üstlendiği bu film gerçek bir hikayeye dayanmaktadır. Yıllar önce Kamboçya'yı ziyaret eden Angelina Jolie çok büyük bir etkiler yaratmıştı. Filmin asıl amacın da insan haklarını savunan kişileri zorla çalıştırmak üzere çeşitli eyaletlere gönderiliyordu ve buna dur diyecek hiç kimse yoktu. Kominiz ülkede yaşanması çok zor hale gelmiştir. İnsanlar aç ve sefalet içinde yaşarken, kimisi sokaklar da, kimisi ise ülkenin kominiz yönetimin de zorla çalıştırılıyor du. Angelina Jolie yıllar önce ziyaret ettiği ve Loung Ung adlı kitap çıkarmasından sonra kelimenin tam anlamıyla bu kominiz yapı ortadan kalkmıştır. 5 Yaşındaki bir kız çocuğunun yürek yakan hayat hikayesini filme aktarıldı. hdciyiz.org iyi seyirler diler..

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın