HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

Alternatifler
Openload

19,396 Görüntülenme
One Piece 820. Bölüm izle

One Piece 820. Bölüm

One Piece 820. Bölüm, One Piece 820. Bölüm izle, One Piece 820. Bölüm 1080p izle, One Piece 820. Bölüm Full HD izle, One Piece 820. Bölüm Türkçe Altyazılı izle, One Piece 820 izle

Bir zamanlar Gold D. Roger adında bir korsan yaşıyordu. "Korsan Kral" unvanını kazanmak için servet, şöhret ve güç elde eder fakat günün birinde yakalanır ve idam edilmek üzereyken, "One Piece" adlı hazinesinin "Grand Line"ın herhangi bir yerinde sakladığını açıklar. Bunu duyan herkes One Piece hazinesini araştırmak için yola çıkar ancak hiç kimse hazinenin yerini bulamaz ve üstüne üstlük Grand Line, aşılması çok tehlikeli bir yerdir. Gold D. Roger'ın ölümünden yirmi iki yıl sonraysa, Monkey D. Luffy adında bir çocuk korsan olmaya karar verir ve Gold D. Roger'in hazinesini arayıp bir sonraki Korsan Kralı olmaya karar verir. hdciyiz.org iyi seyirler diler..

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

7 yorum