HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Openload
Streamango
Mail.ru
HDCiyiz

2,226 Görüntülenme
Otomatik Portakal Türkçe Dublaj 1080p izle 1080p
8.3 IMDB Puanı

Otomatik Portakal Türkçe Dublaj 1080p izle

(A Clockwork Orange)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Stanley Kubrick, Anthony Burgess
Ödüller 4 Oscar Adaylığı. Diğer 9 ödül & 19 adaylık.
Otomatik Portakal Türkçe Dublaj izle, Otomatik Portakal Türkçe Dublaj 1080p izle, Otomatik Portakal Türkçe Dublaj Tek Parça izle, Otomatik Portakal izle

İyilik de kötülük de bizim seçimlerimizdir ya da bizim seçimimiz olmalıdır. Filmde her ne kadar kasvetli ve sıkıcı bir hava olsa da kendini izlettiriyor. Alex karakteri için “İnsanlıktan çıkmış bir varlık olduğunu ve birinin onu durdurması gerektiğini” düşünürken sonlarına doğru ona acıdığımı bile hissettim. Suç ve ceza kavramları arasında sistemi işletenlere sağlam eleştiriler gönderiliyor. Koşullandırma yoluyla Alex i iyi bir insan yapma deneyi; insan kendi isterse iyi olabilir sonucunu gözümüzün içine sokuyor. Bazı sahneleri rahatsız edici öğelerle bezenmiş ama konuyu çözmeye çalışırsanız filmin ne derece etkileyici olduğunu görebilirsiniz. Stanley Kubrick'in önemli yapımlarından olan Otomatik Portakal izleyicilerin büyük kesimi tarafından beğeni alan , ancak azımsanmayacak ölçüde izleyicinin de eleştirilerine maruz kaldığı bir yapım.
hdciyiz.net iyi seyirler diler..