HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDCiyiz VIP #1
Ok.ru
Myvi
Cloud
Sibnet

65 Görüntülenme
Pokemon: Minna no Monogatari Movie 21 izle

Pokemon: Minna no Monogatari Movie 21 izle

Pokémon the Movie: The Power of Us izle, Pokemon: Minna no Monogatari Movie 21 izle, Gekijouban Pocket Monster: Minna no Monogatari izle, Pokémon the Movie: Everyone's Story izle, Gekijouban Poketto monsutâ: Minna no Monogatari izleSatoshi bir Pokémon Ustası olma yolunda ilerlerken, yıllık Rüzgar Festivali'ne katılmak için Fura Şehrine gider. Pompalanan Satoshi ve Pikachu, festivalin Get Race'i kazanmaya kararlılar. Bu arada, gösterişli ve alışılmış bir yalancı olan Kagachi, yeğeni Lily'nin isteği üzerine yarışmaya katılır. Pokémon hakkında neredeyse hiç bilgisi olmayan, yaklaşan konuşmasına yardım etmek için Torito adında sosyal açıdan garip bir bilim insanıyla anlaşma sağlamayı başarıyor. Kagachi'nin zaferinin ardından Satoshi, bir Pokémon'u yakalamak isteyen eski bir bölgesel atletizm şampiyonu Risa ile tanıştı. Ancak, Torito'nun konuşması sırasında, Team Rocket vurur ve laboratuarından bir kapsül çalmayı başarır.

Rüzgar Festivali'nin Kutsal Alevi ortadan kaybolduğu için trajedi peş peşe gelir! Suçluyu bulmak için bir yolculuğa çıktıklarında, Satoshi ve grup yolda birçok insanla tanışıyor - ölü olduğuna inanılan Thunderclap Pokémon Zeraora dahil ...

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın