HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Openload
Streamango
HDCiyiz

2,183 Görüntülenme
Prestij izle (2006) The Prestige izle 1080p
8.5 IMDB Puanı

Prestij izle (2006) The Prestige izle

(The Prestige)
Senaryo Jonathan Nolan, Christopher Nolan, Christopher Priest
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. Diğer 5 ödül & 36 adaylık.
Prestij izle, Prestij 1080p izle, Prestij Türkçe Dublaj izle, Prestij Türkçe Altyazılı izle, Prestij Full HD Tek Parça izle

Ünlü yönetmen Christopher Nolan’dan güzel bir yapım daha geliyor. Film Viktorya devrinde 2 sihirbazın birbirlerine karşı olan mücadelelerini anlatmaktadır. Bu iki kişi birbirlerine karşı muhteşem bir mücadeleye giriyor bunun içinde tutku, bilim, ve herşey bulunmakta. Olaylar Londrada başlamaktatadır. Oradaki iki sihirbazın ün ve şöhret yolundaki mücadelesi ve kendilerine güzel bir yol çizmeleri ile başlıyor. Onlar aslında iyi iki arkadaştır fakat bir gün yaptıkları show ters gitmiş ve ikisi bir anda çok büyük bir düşman olmuşlardır. Aralarındaki rekabet git gide dahada büyümüş ve birbirlerine karşı çok güzel numaralarla karışılık verirler ne varki bir gün Nikola Tesla'nın bilimsel olayını işin içine katana dek.
hdciyiz.net iyi seyirler diler..