HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDCiyiz VIP #1
Ok.ru
Fragman

1,730 Görüntülenme
Que Dios Nos Perdone Full HD Türkçe Dublaj izle 1080p
7.2 IMDB Puanı

Que Dios Nos Perdone Full HD Türkçe Dublaj izle

(May God Save Us - IMDb)
Que Dios Nos Perdone izle, Que Dios Nos Perdone 1080p izle, Que Dios Nos Perdone Full HD izle, Que Dios Nos Perdone Türkçe Dublaj izle :
Que Dios Nos Perdone - May God Save Us - Tanrı Bizi Bağışlasın filminin konusu kısaca şöyle özetlenmektedir; Amerikan sinemasının çok sevebileceği bir seri katil hikayesini, Avrupalı bir dille anlatıyor. Madrid’in tam “15-M Hareketi”ne sahne olduğu dönemde, şehir aynı zamanda bir seri katilin brutal eylemlerine de sahne olur. Söz konusu seri katil, yaşlı kadınlara tecavüz etmekte ve onları döverek öldürmektedir.
Dava dedektif Luis Velarde (Antonio De La Torre) ve Javier Alfaro’ya (Roberto Álamo) verilmiştir. Katile ulaşamamanın stresiyle ezilen bu iki dedektif, bir yandan Madrid sokaklarında seri katil peşinde gezerken, bir yandan da kendi saldırgan doğalarını sergilemekten geri durmazlar. Dedektif Javier Alfaro’nun öfke kontrolü problemi vardır ve saldırgan tavırlarıyla dikkatleri çeker. Dedektif Luis Velarda ise, kadınlarla ilişki kurmakta pek başarılı biri değildir…