HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Openload
Ok.ru
Streamango
HDCiyiz

1,270 Görüntülenme
Sadakat Yolunda (2017) izle 1080p
7.1 IMDB Puanı

Sadakat Yolunda (2017) izle

(Megan Leavey)
  • Yapım Yılı
Senaryo Pamela Gray, Annie Mumolo, Tim Lovestedt
Ödüller 1 ödül
Sadakat Yolunda izle, Sadakat Yolunda 1080p izle, Sadakat Yolunda Türkçe Dublaj izle, Sadakat Yolunda Türkçe Altyazılı izle

Sadakat Yolunda Filminin Konusu :Hayata olan inancını kaybetmiş olan Megan Leavey ismindeki genç ve güzel bir kadın artık beklenti içerisinde olmadan hayatını sürdürmektedir. Askerden teklif alacak olan bu agresif kadın Megan Leavey, insan ilişkilerinde oldukça sorunludur. Zorlu bir eğitim sürecine tabi tutulacak olan Megan Leavey, bunun ardından Irak'a gitmek üzere görevlendirilecektir. Ordunun sinirli köpeği Rex'e bakması için de görevlendirilen Megan Leavey, kısa süre içerisinde köpekle dost olacaktır. Amerika'nın en agresif köpeklerinden birisi olan Rex, sahibi olduğu kişilerle hep sorun yaşamıştır. Megan ile Rex iyi bir dost olacaktır. Kanlı bir savaştan sonra ülkesine dönecek olan Leavey ve Rex ayrılacaktır. Bunu yapan, ikilinin dostluğunu kıskanan kişilerdir. Hayata olan tutkusunu kazanacak olan Megan Leavey isimli komutan, en yakın ve tek dostu Rex'i geri kazanabilmek için oldukça zorlu bir serüvene atılacaktır. Uzun dakikalarına rağmen, sürenin nasıl geçtiğine anlam veremeyeceğiniz Sadakat Yolunda filmi, 2017 yılının biyografi anlamında en iyi filmlerinden birisi olarak gösteriliyor. Gerçek bir hikayenin beyaz perdeye yansıması olarak kabul edebileceğimiz Sadakat Yolunda isimli 2017 yılı filmi bir insanla hayvanın arasındaki müthiş sadakati ve dostluğu bizlere aktaracak. Biyografik tarzda dram filmi severler için şiddetle tavsiyemiz olan Megan Leavey filminin yönetmen koltuğunda Kayıp Balık Dori ve Kara Balık isimli animasyon, belgesel tarzında filmlere de katkılarda bulunmuş olan genç bayan yönetmen Gabriela Cowperthwaite'yi görmekteyiz. Amerika Birleşik Devletleri sinemasının yükselen yıldızlarından birisi olarak kabul edilen Kate Mara'nın başrol koltuğunda yer alacağı Sadakat Yolunda filminin çekimleri İspanya'nın çeşitli yerlerinde sona erdi. hdciyiz.org iyi seyirler diler..