HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDCiyiz

HDCiyiz
Vidmoly
Mail.ru

12,232 Görüntülenme
Shingeki no Kyojin 2. Sezon 11. Bölüm izle

Shingeki no Kyojin 2. Sezon 11. Bölüm

Shingeki no Kyojin 2. Sezon 11. Bölüm izle, Attack on Titan 2. Sezon 11. Bölüm izle : Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikayelerdeki gibi, uzun, zekadan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile sütkardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin bir dev tarafından canlı canlı yenilişini izler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.

Önümüzdeki bölüm (12. Bölüm) Shingeki no Kyojin'in Sezon Finali Olacak. Animeyi yapan stüdyo Mahoutsukai no Yome isimli başka bir anime için uğraşıyor. Bu seri 24 bölüm olacak. Ve bu stüdyo her defasında tek bir seriye odaklandığı için Shingeki'in devam sezonu ne zaman olur belli olmaz.

İndirme Linki: https://drive.google.com/uc?id=0B0iBhzJGiqqVYlZPYkhFSEpCbHM&export=download

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

220 yorum