HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

Alternatifler
Fragman

1,396 Görüntülenme
Strangers: Prey at Night (2018) izle

Strangers: Prey at Night (2018) izle

Strangers: Prey at Night (2018) izle, Strangers: Prey at Night (2018) 1080p izle, Strangers: Prey at Night (2018) Türkçe Dublaj izle, Strangers: Prey at Night (2018) Türkçe Altyazılı izle

Strangers: Prey at Night Filmin konusu: Bir aile kiraladıkları mobil ev alanına geldiklerinde bir grup akraba ile karşılaşır. Bölge de sanki bir grup akraba ve aileden haricinde başka kimse yokmuş gibi herkes gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuş. Tatile gelen herkesin amacı da sessiz sakin vakit geçirmektir aslında. Issız Yerleşim alanı sanıldığı gibi çok da sessiz değil.. Üç Maskeli Psikopat gelen ziyaretcilerin her hareketlerini izlemektedir. Bir gece vakti üç maskeli psikopat bir aileyi hedef alır ve harekete geçer. Hayatta kalmaları için neleri gözden çıkaracaklarını test etmeye başlarlar. Tatil yapmak için geldikleri mobil ev onların korkulu rüyası haline dönüşecek. hdciyiz.org iyi seyirler diler..

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın