HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDC VIP #1
Mail.ru
Fragman

366 Görüntülenme
Sürükleniş – Adrift (2018) Türkçe Dublaj izle 1080p
6.6 IMDB Puanı

Sürükleniş – Adrift (2018) Türkçe Dublaj izle

(Adrift - IMDb)
Sürükleniş 2018 izle, Sürükleniş 2018 1080p izle, Sürükleniş 2018 Filmi izle, Sürükleniş 2018 Türkçe Dublaj izle, Adrift 2018 izle, Adrift 2018 Türkçe Dublaj izle

HDCiyiz1 Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Film Özetimiz; Shailene Woodley ve Sam Claflin'in başrolünü paylaştığı Adrift, şans eseri karşılaşmalarının ilk önce sevgiye, daha sonra da yaşamın macerasına götürdüğü iki özgür ruhun ilham verici gerçek hikâyesine dayanır. Okyanus boyunca bir yolculuğa çıkan iki denizci adayı olan Tami Oldham (Woodley) ve Richard Sharp (Claflin), kaydedilen tarihin en felaketli kasırgalarından birine doğrudan yelken açacağını tahmin edemezdi. Fırtına sonrasında Tami, kötü yaralanan Richard'ı ve harabeye olan teknelerini bulmak için uyanıyor. Kurtarma için hiçbir umut olmadan, Tami kendini ve sevdiği tek adamı kurtarmak için gücü ve kararlılığı bulmak zorundadır. Adrift, insan ruhunun dayanıklılığı ve aşkın aşkın gücü hakkında unutulmaz bir hikaye.