HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Openload
Ok.ru
Streamango
HDCiyiz

2,275 Görüntülenme
Tadeo Jones 2: Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midas’ın Sırrı izle 1080p
6.3 IMDB Puanı

Tadeo Jones 2: Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midas’ın Sırrı izle

(Tad the Lost Explorer and the Secret of King Midas)
  • Yapım Yılı
Senaryo Jordi Gasull, Neil Landau, Javier López Barreira, Paco Sáez
Tadeo Jones 2: Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midas’ın Sırrı izle, Tadeo Jones 2: Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midas’ın Sırrı 1080p izle, Tadeo Jones 2: Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midas’ın Sırrı Türkçe Dublaj izle, Tadeo Jones 2: Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midas’ın Sırrı Türkçe Altyazılı izle

Tadeo Jones 2: Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midas’ın Sırrı Filminin Konusu :Dünya’nın en tuhaf kaşiflerinden biri olan Tad efsanesi 2017 yapımı bir macera ile devam ediyor. Tad bu eğlenceli animasyonda, Sara’yı, Kral Midas’ın kolyesini arayan bir milyonerden kurtarmalıdır. Las Vegas’a giden Tad, arkeolog Sara Lavroff’un son keşfiyle ilgili sunuma katılacaktır: dokunduğu her şeyi altına çeviren mitolojik figür Kral Midas’a ait olan kolyenin varlığını kanıtlayan bir papirüs. Fakat kötü niyetli zengin bir adam, muskayı bulup sonsuz zenginliklere ulaşmak için Sara’yı kaçırınca mutlu birliktelik bozulur. Arkadaşları papağan Belzoni ve köpek Jeff ile yola koyulan Tad, dünyanın dört bir yanına giderek yeni dostlar ve yeni düşmanlar edineceği bir macerada Sara’yı kurtarmak için kıvrak zekâsını kullanacaktır! hdciyiz.net iyi seyirler diler..