HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif #1
Mail.ru
Ok.ru
Openload

8,698 Görüntülenme
Tam Gaz izle – Baby Driver izle 1080p
8.5 IMDB Puanı

Tam Gaz izle – Baby Driver izle

(Baby Driver)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Edgar Wright
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
Tam Gaz izle, Tam Gaz 1080p izle, Tam Gaz 720p izle, Tam Gaz Full HD izle, Tam Gaz Türkçe Dublaj izle, Tam Gaz Türkçe Altyazılı izle, Baby Driver 1080p izle

Baby (Angel Elgort) babasından öğrendiği şöförlüğü günden güne geliştiren ve genç yaşına rağmen o artık usta bir sürüdür. Ona Baby lakabını koyan kişiler en yakın arkadaşlarıdır. Ve genç görünümü sayesinde banka soygunlarına karışan kişilere sürücülük hizmeti veren " Usta bir şöfördür. Banka soygunu ilk değil sonda olmayacak ama başarısızlık hüsranı az daha canı ile ödeyecekti. Son girişiminde kaçış için planlar yapmaya hazırlanan sürücü karşısında bir suç liderini görünce onun için çalışmak zorunda bırakılır. Mafya, elinde bulunan bu kişileri banka soygunu yapması için zorlayacak. Bu defa işler ters gidecek hüsran ile sonuçlandığında, eli silahlı adamlardan kaçmak zorunda kalacaklar. hdciyiz.org İyi seyirler diler.