HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

Türkçe Dublaj
Türkçe Altyazılı

621 Görüntülenme
Teen Wolf

Teen Wolf - 6. Sezon 8. Bölüm

Blitzkrieg
Teen Wolf 6. Sezon 8. Bölüm izle, Teen Wolf 6. Sezon 8. Bölüm Türkçe Dublaj izle, Teen Wolf 6. Sezon 8. Bölüm Türkçe Altyazılı izle :
Teen Wolf 6. Sezon 8. Bölüm izle dizisinin konusu kısaca şöyledir; MTV için Jeff Davis tarafından geliştirilen Amerikan TV dizisidir. 80'lerin unutulmayan 1985 yapımı aynı isimli filme dayanmaktadır. Şimdi ise yepyeni yorumuyla tekrar karşımızda.
Kuzey California'daki Beacon Hills'te yaşayan Scott McCall (Tyler Posey) öğrencisi olduğu lisenin sosyal hayatı parlak olmayan gençlerinden biriyken, doğaüstü bir olay hayatını değiştirecektir. Küçük bir kasabada çalışan Scott, ormandaki bir cesetle ilgili söylenti duyar ve havanın kararmasını bekleyip, araştırmak için yola koyulur. Scott cesedi aramaya gittiği ormanda bir kurt adam tarafından ısırılır ve kurt adam olma yolundaki ilk adımını atar. Ancak bir lise öğrencisi için bu gerçeği kabul etmek ve hayata devam etmek oldukça zordur. Scott en yakın arkadaşı Stilinski (Dylan O'Brien) ve başka bir kurt adam olan Derek Hale'in (Tyler Hoechlin) yardımlarıyla, herkesten kurt adam kimliğini gizli tutarak, normal hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. hdciyiz.net İyi seyirler diler..

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın