HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Openload
Openload
Streamango
HDCiyiz

2,370 Görüntülenme
Tek Gördüğüm Sensin izle 1080p
5.5 IMDB Puanı

Tek Gördüğüm Sensin izle

(All I See Is You)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Sean Conway, Marc Forster
Tek Gördüğüm Sensin izle, Tek Gördüğüm Sensin 1080p izle, Tek Gördüğüm Sensin Türkçe Dublaj izle, Tek Gördüğüm Sensin Türkçe Altyazılı izle

Tek Gördüğüm Sensin Filminin Konusu : Gina küçük yaşta ailesiyle geçirdiği bir trafik kazasından sonra görme yetisini büyük oranda kaybetmiş olan genç bir kadındır. Ailesinin hayatını sonlandıran kazadan sağ kurtulan Gina’nın görme yetisi ile düzeltilememiştir. Ancak bu Gina’nın hayatını sekteye uğratmaz, eşi James’in çevresini ona detaylı şekilde tasvir etmesi ile Gina dünyanın kendine göre bir versiyonunu kurgulayabilmektedir. Mükemmel bir evlilik süren çiftin şansı döner ve Gina için kornea nakli şansı doğar. Görüşü düzelen Gina için dünya merak uyandıran bir yer haline gelir ve James’e olan bağımlılığı azaldıkça James’in korkuları da artmaya başlar. Gina’nın görüşü ani bir şekilde gerilemeye başladığında, genç kadın James ile olan ilişkinin rahatsız edici dinamiklerini keşfetmeye başlayacaktır… hdciyiz.net iyi seyirler diler..