HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
Ok.ru
Openload

1,096 Görüntülenme
The Adventurers izle 1080p
6.9 IMDB Puanı

The Adventurers izle

(The Adventurers)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Chi Kwong Cheung, Stephen Fung, Zhichao Ha, Xiaozhuang Huang, Yiu Fai Lo, Todd Weinger
The Adventurers izle, The Adventurers 1080p izle, The Adventurers Full izle, The Adventurers HD izle, The Adventurers Türkçe Dublaj izle, The Adventurers Türkçe Altyazılı izle

The Adventurers Filminin Konusu : Kendilerini dünyanın en yetenekli hırsızları olarak gören grup, hayatlarının soygununu gerçekleştirmek için güçlerini birleştirirler ve bir plan yaparlar. Bu öyle bir soygun ki Fransa Louvre müzesinde değeri çok yüksek eserlerden “Ormanın Gözü” “Kader Kanatları ve “Hayat İpi” gibi ve “Gaia” olarak bilinen kıymetli bir kolyeyi oluşturuyormuş ve bu kolye 17. yüzyıl da İspanya’dan Çin İmparatoruna hediye olarak yapılmış. Ardından parçalara ayrılmış ve ülkeden kaçak yolla çıkarılmış zamanında.
Fakat kendilerini Avrupa’da efsanevi bir Fransız üst düzey dedektif tarafından takip edilirken bulunca, işlerini bir sonraki seviyeye taşımak zorunda kalırlar… hdciyiz.net iyi seyirler diler..