HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

Rapid
Openload
Streamango
Mail.ru
Ok.ru
HDCiyiz

1,573 Görüntülenme
Toji no Miko 1. Bölüm izle

Toji no Miko 1. Bölüm

Toji no Miko 1. Bölüm izle, Toji no Miko 1. Bölüm 1080p izle, Toji no Miko 1. Bölüm Türkçe Altyazılı izle, Toji no Miko 1. Bölüm

Aratama adı verilen varlıklar uzun yıllardan beridir insanlara saldırmakta; bir grup Miko ise bu varlıkları kılıçlarıyla dünyadan silmektedir. Bu amaçla üniforma giyip, kılıç taşıyan ve de Toji ismiyle anılan savaşçılara polis organizasyonunun verdiği resmi isim ise Tokubetsu Saishi Kitoutai’dır. Devlet tarafından tanınan bu oluşum için çeşitli sevilerde kız öğrencilerin eğitim görebileceği beş eğitim okulu açılmıştır. Okul hayatlarını normal şekilde yaşamaya devam eden öğrenciler insanları korumak adına göreve çıktıklarında ise kılıçlarıyla özel yeteneklerini sergilemektedirler. İlkbaharda bu beş okulun katılımıyla gerçekleşecek yarışma için çalışan öğrenciler arasından biri amacı doğrultusundaki tutkusunu diğer öğrencilere göre daha kuvvetli şekilde yaşamaktadır.
hdciyiz.net iyi seyirler diler..

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın