HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
Rapid
Openload
Streamango
Mail.ru
Vidmoly
Netu
Rapid

1,270 Görüntülenme
Umudun Öteki Yüzü izle 1080p
7.2 IMDB Puanı

Umudun Öteki Yüzü izle

(The Other Side of Hope)
Yönetmen
Senaryo Aki Kaurismäki
Ödüller 7 ödül & 9 Adaylık.
Umudun Öteki Yüzü izle, Umudun Öteki Yüzü 1080p izle, Umudun Öteki Yüzü Türkçe Dublaj izle, Umudun Öteki Yüzü Türkçe Altyazılı izle

Umudun Öteki Yüzü filminin konusu genel olarak şu şekilde özetlenmektedir; Bir tarafta Helsinki’de yaşayan suratsız ve soğuk bir adam olan restoran sahibi Wickström, diğer tarafta ise bombalarla sarsılan Halep’ten kaçarak kız kardeşi ile yollara düşen Suriyeli bir göçmen, Khaled. Bu uzun yolculukta kız kardeşi kaybolur ve Khaled bir geminin kazan dairesinde Helsinki’ye varır. Adeta bir uzaylı gibi gezdiği Finlandiya’da göçmenlik başvurusu yapan Khaled’i bürokratik saçmalıklar rahat bırakmaz ve göçmenlik bürosu, Halep’te bir sorun olmadığını, o yüzden ülkesine geri dönmesi gerektiğini söyler. Bir yandan da kız kardeşini bulmaya çalışan Khaled, Wickström’ün restoranında yaşamaya başlar. Bu birbirinden tamamen farklı iki insan hem iş arkadaşı hem de dost olurken dünya da her zamanki gibi dönmeye devam edecektir. Not: 7 Ödül ve 9 Adaylık. hdciyiz.org iyi seyirler diler..