HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1

HDCiyiz Alternatif #3
HDCiyiz Alternatif #4
Openload

799 Görüntülenme
Uzay Yolu 6: Keşfedilmemiş Ülke izle 1080p
7.2 IMDB Puanı

Uzay Yolu 6: Keşfedilmemiş Ülke izle

(Star Trek VI: The Undiscovered Country)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Gene Roddenberry, Leonard Nimoy, Lawrence Konner, Mark Rosenthal, Nicholas Meyer, Denny Martin Flinn
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. Diğer 2 ödül & 5 adaylık.
Uzay Yolu 6: Keşfedilmemiş Ülke izle, Uzay Yolu 6: Keşfedilmemiş Ülke 1080p izle, Uzay Yolu 6: Keşfedilmemiş Ülke Full izle, Uzay Yolu 6: Keşfedilmemiş Ülke HD izle, Uzay Yolu 6: Keşfedilmemiş Ülke Türkçe Dublaj izle, Uzay Yolu 6: Keşfedilmemiş Ülke Türkçe Altyazılı izle

Uzay Yolu 6: Keşfedilmemiş Ülke Filminin Konusu : Klinglonlular ile Federasyon aralarındaki 70 yıllık savaş dönemini kapatmak için görüşme yapacaklardır. Atılgan mürettabatı barış sürecine dahil edilir ve Klinglonlulara eşlik etmeleri için görüşmelere davet edilir. Oysa bilmedikleri kendilerinin bir siyasi komplonun içine çekildikleridir. Görüşmeler sırasında bir suikast gerçekleştirilir ve suç Kaptan Kirk ile McCoy'un üstüne atılır. Derhal tutuklanan Kirk ve McCoy, buzlarla kaplı sürgün gezegeni Rura Penthe'de hapsedilir. Bu sırada Spock ve arkadaşları gerçek katilin peşine düşmüşlerdir. hdciyiz.org iyi seyirler diler..