HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
HDCiyiz Alternatif #3
HDCiyiz Alternatif #4

903 Görüntülenme
Uzay Yolu 9: İsyan izle 1080p
6.4 IMDB Puanı

Uzay Yolu 9: İsyan izle

(Star Trek: Insurrection)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Gene Roddenberry, Rick Berman, Michael Piller, Michael Piller
Ödüller 3 ödül & 8 Adaylık.
Uzay Yolu 9: İsyan izle, Uzay Yolu 9: İsyan 1080p izle, Uzay Yolu 9: İsyan Full izle, Uzay Yolu 9: İsyan HD izle, Uzay Yolu 9: İsyan Türkçe Dublaj izle, Uzay Yolu 9: İsyan Türkçe Altyazılı izle

Uzay Yolu 9: İsyan Filminin Konusu : Yıldız gemisi olarak Dünya üzerinde tanınan Atılgan ile yeni bir sefere çıkan Kaptan Jean-Luc Picard, gemide görevli personelden On Yüzbaşı Data’nin cinnet geçirdiği ve bir kültürel araştırma timini rehin aldığı haberini alır. Bunu haber alan araştırma timi öncelikle Data’yı kurtarmak zorundadır. Data’yı kurtarmadıkları takdirde yok edilmesi durumu meydana gelecektir. Luc Picard, Data’yi kurtarma çalışmasını sürdürürken araştırma timinin gözlemlediği Ba’ku adli ırkla ilgili tuhaf görünen bir takım veriler ele geçirir. Luc Picard bu verileri ele geçirdikten sonra emre itaatsizlik etmek dışında seçeneği kalmaz. hdciyiz.org iyi seyirler diler..