HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Alternatifler
Ok.ru
Vidmoly
Rapid

1,395 Görüntülenme
Yerçekimi izle (2013) Gravity izle 1080p
7.8 IMDB Puanı

Yerçekimi izle (2013) Gravity izle

(Gravity)
Yönetmen
Senaryo Alfonso Cuarón, Jonás Cuarón
Ödüller 7 Oscar Kazandı. Diğer 232 ödül & 175 adaylık.
Yerçekimi 2013 izle, Yerçekimi 2013 1080p izle, Yerçekimi 2013 Türkçe Dublaj izle, Yerçekimi 2013 Türkçe Altyazılı izle, Gravity 2013 izle, Gravity 2013 1080p izle

Yerçekimi isimli bu harika uzay bilim kurgu filminin yönetmenliği Alfonso Cuaron isimli başarılı yönetmene aittir.
Zeki bir tıp mühendisi olan Ryan emekli olmadan önce son bir görev için uzaya gönderilir. Yanında ise Tecrübeli ve Bilgili olan Matt isimli bir astronot görevlendirilir ve bu Doktorun uzay mekiği ile ilk yolculuğudur. Uzay boşluğuna güvenli bir şekilde varan ekip, birden bire beklemedikleri bir olayla karşılaşırlar ve tam herşey yolunda giderken bir felaketin içine doğru sürüklenirler. Bulundukları Mekiğe çarpan cisimler nedeni ile mekik paramparça olur ve uzay boşluğunda sürüklenmeye başlarlar. İçlerinden biri ölmüştür ve iki uzay bilim insanı kapkaranlık derinlikte kaybolmuşlardır. Kaza sonrasın da Dünya iletişimleri tamamen kopmuş durumdadır ve bu dakikadan sonra sakin kalarak neler yapacaklarını ve nasıl kurtulacaklarını düşünmelidirler. Fakat sakin olmak hiçte kolay değildir, artık korkunun yerine panik hakim sürmektedir. Herşey üst üste gelir ve oksijen kaynaklarıda zaman geçtikçe tükenmektedir. Tüm zaman bu iki insanın adeta aleyhine işlemektedir. Bu iki uzay bilim insanı sağlam Dünya’ya dönebilmek için ellerinden gelenin çok daha fazlasını yapmak zorundalardır.
hdciyiz.net iyi seyirler diler..