HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
HDCiyiz Alternatif #3
HDCiyiz Alternatif #4
Ok.ru

810 Görüntülenme
Zor Ölüm 2 izle 1080p
7.1 IMDB Puanı

Zor Ölüm 2 izle

(Die Hard 2)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Walter Wager, Steven E. de Souza, Doug Richardson
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
Zor Ölüm 2 izle, Zor Ölüm 2 1080p izle, Zor Ölüm 2 Full izle, Zor Ölüm 2 HD izle, Zor Ölüm 2 Türkçe Dublaj izle, Zor Ölüm 2 Türkçe Altyazılı izle

Zor Ölüm 2 Filminin Konusu : Soğuk ve karlı bir Noel akşamı başkentin en gözde havaalanını teröristler ele geçirmiştir. Havaalanındaki bütün yolcular gasp edilip teröristler tarafından rehin alınmıştır. Militan komandolar tarafından oluşturulan teröristler bu defa çok güçlüdür. Sahte bir polis tarafından yönetilmektedirler. Bu defa gelme amaçları uyuşturucu çetesindeki adamlarının polisler tarafından ele geçirilmesidir. Onu adaletten kurtarmak için bütün halkı tehlike altında tutarlar. John Mc Clane bütün tehlikelere karşı önlem almak için dejavu hissine sahiptir. John Mc Clane şu anda görev dışında olsa da kendini sorumlu hissederek olaya el atmaya karar verir. Havaalanındaki her yer etrafı tamamen ölüm ve tehliklerle doludur. John Mc Clane’nin hem işi çok zordur hem de zamanı çok kısıtlıdır. Karısı benzini bitmek üzere olan bir uçağın içinde rehin kalmıştır. hdciyiz.org iyi seyirler diler..