HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
HDCiyiz Alternatif #3
HDCiyiz Alternatif #4
Openload

2,002 Görüntülenme
Zor Ölüm 4 izle 1080p
7.2 IMDB Puanı

Zor Ölüm 4 izle

(Live Free or Die Hard)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Mark Bomback, Mark Bomback, David Marconi, John Carlin, Roderick Thorp
Ödüller 3 ödül & 16 Adaylık.
Zor Ölüm 4 izle, Zor Ölüm 4 1080p izle, Zor Ölüm 4 Full izle, Zor Ölüm 4 HD izle, Zor Ölüm 4 Türkçe Dublaj izle, Zor Ölüm 4 Türkçe Altyazılı izle

Zor Ölüm 4 Filminin Konusu : Geçmiş olan senelerde artık yaşlanmaya başlamış polis memuru John McClane (Bruce Willis), eşinden boşanmış ve alkol tedavisi altındadır. Artık polis departmanında çalışmamakta olan McClane, devlete bağlı bir güvenlik biriminde tehlikeli bilgisayar korsanlarını takip ediyordur. Matt Foster (Lustin Long) adlı genç bir korsanı tutuklayabilmek için yolda olduğu esnada, trafiğin içerisinde sıkışmış durumda iken, terörist saldırıların modern bir versiyonunu ilk elden yaşayacaktır. Greg Pope (Timothy Olyphant) tarafınca yönetilmekte olan bu bilgisayar korsanları çetesi, Amerika’nın bilgisayar altyapı unsurlarına saldırıp, işe trafik ışıklarından başlayıp sistemleri tek tek kapatmaktadır. Bankalar arası bilgisayar ağlarına ve borsaya da müdahale etmelerinin ardından, Amerika’nın ekonomisi çökmüştür. Her zamanki gibi McClane, bütün bu olayların içerisinde kalmıştır. Görünüşe göre yeni tutuklamış olduğu Matt, teröristlerin tam olarak ne yapmak istediklerini ve gayelerine ulaşmak için hangi adımları atmaları gerektiğini anlayabilecek kadar parlak bir zekaya sahiptir. Sofistike suçlular, ülkeyi dizlerinin üzerine çöktürebilmek için neredeyse kusursuz bir plana sahiptirler, ancak eski moda bir polis ve zeki bir bilgisayar cambazının işleri çözmeye çalışacakları akıllarına gelmemiştir. hdciyiz.org iyi seyirler diler..